banner

Ataşehir’de polis otosu devrildi

Ataşehir'de polis otosu devrildi

Ataşehir’de kontrolden meydana çıkan bir polis aracının devrilmesi sonucu meydana gelen kazada 1 polis memuru yaralandı. Kazanın arkasından aracın içerisinde sıkışan polis memuru, itfaiye ekipleri tarafından çıkarıldı.

İHA’nın haberine tarafından, Mevlana Mahallesi Kıbrıs Caddesi üzerinde seyir halinde yer alan Ökkeş Çelik isimli polis memurunun kullandığı Ataşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne ait polis arabulucu kontrolden çıkarak devrildi. Kazada aracın sürücüsü polis memuru Ökkeş Çelik, vasıta içerisinde sıkıştı. Polis memuru Ökkeş Çelik’i içeri almamak için olay yerine gelen itfaiye ekipleri alıştırma başlattı.

SIKIŞTIĞI ARAÇTAN ÇIKARILDI

Bu sırada Ökkeş Çelik’in arkadaşları ise endişeli bir şekilde çalışmalara destek oldu. Yaralı polis memuru özenli çalışmaların gerisinde sıkıştığı araçtan çıkarıldı. Ambulansa taşınan Ökkeş Çelik, Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak çare altına alındı. Kazayı görebilen vatandaşlar, “koskocoman bir ses duyduk ve evden balkona fırladık. Gördüğümüzde vasıta devrilmişti. Çevredeki vatandaşlar aracın etrafında toplanarak destek etmeye çalıştı” dedi.

Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir