banner

Bolu’da bir kişi tartıştığı kızlara sokak ortasında tüfekle ateş etti

Bolu'da bir kişi tartıştığı kızlara sokak ortasında tüfekle ateş etti

‘da, motosikletle evinin önüne gelen 2 kıza av tüfeğiyle sokak ortasında ateş eden alkollü kişi, polis ekipleri tarafından güçlükle etkisiz ışık halkası getirilerek gözaltına alındı.

İHA’nın haberine kadar durum, dün akşam saatlerinde Gölyüzü Mahallesi Çayırpınar Sokak’ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Ramazan B. isimli şahıs evinde alkol aldığı sırada, daha önceden tanıdığı B.S. ve A.Y. isimli kızlar motosikletleriyle birlikte Ramazan B.’nin evinin önüne geldi. Kızlardan B.S. evin önünde “Ramazan abi” diyerek bağırdıktan sonradan alkollü olan şahıs evinde bulunan av tüfeğini alarak dışarı çıktı. Genç kızlar Ramazan B.’nin elinde tüfek olduğunu görünce motosikleti bırakıp şipşak koşmaya başladı. Ramazan B. ise elindeki tüfekle kızların arkasında 3 el alev etti.

POLİS GÜÇLÜKLE ETKİSİZ IŞIK HALKASI GETİRDİ

Tabanca sesinin duyulmasıyla sokaktaki vatandaşlar büyük panikle evlerine kaçtı. Durumun haber verilmesi üzerine durum yerine gelen polis ekipleri Ramazan B.’yi gözaltına edinmek istedi. Takriben yarım saat boyunca polislere boyun eğmez alkollü şahıs güçlükle polis aracına bindirilerek ifadesi gücüne gitmek üzere karakola götürüldü. Ramazan B.’nin kullandığı tüfeğe ise el konuldu.

Olaydan bir zaman daha sonra B.S. ve A.Y. isimli kızlar Çayırpınar Sokak’a tekrar geldi. Polis ekiplerinin yanında artan bir şekilde olayı anlatan ve davacı olduklarını söyleyen kızlar ile Ramazan B.’nin eşi ve kızı arasında bir anda gerginlik yaşandı. Taraflar birbirleriyle tartışmak için atak yaptıkları sırada polis ekipleri araya girerek şahısları ayırdı.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir