banner

Cuma Mesajları – Resimli Cuma Mesajları 2017

Cuma Mesajları - Resimli Cuma Mesajları 2017

Cuma, müslümanların bayramı olarak algı edilen kayda değer bir gündür. Cuma günü öğle vaktinde müslümanlar cemaatle Cuma namazı kılarak, Cuma’yı eda ederler. Bu özel günde sevdiklerinize göndereceğiniz cuma mesajları, günün anlamını açıklama edecektir. İşte en güzel, yeni ve resimli cuma mesajları…

CUMA MESAJLARI – EN HOŞ VE YENİ CUMA MESAJLARI

* Namaz kılınınca bundan böyle yeryüzüne dağılın ve Allah’ın lütfundan nasibinizi arayın Allah’ı çok zikredin fakat kurtuluşa eresiniz (CUMA SURESİ 9-10)

* Herkese uğurlu cumalar. Rabbim bugün hürmetine bütün günahlarımızı affetsin dualarımızıda kabul etsin inşallah.

* Güneş kadar parlak, kalbiniz melekler kadar pak, yolunuz okyanuslar değin açık olsun güzel kalpIerinizde güzellikler, sevgiler bol olsun. Her nefes alışınız sıhhat, mutluluk sevgi refah doIu oIsun. Hayırlı nurlu Cumalar.

* Kul nâfilelerle bana defalarca yaklaşır, nihayet onu severim bir defa de onu sevdim mi, artık o kulumun işiteceği kulağı olurum, göreceği gözü olurum (Kudsi Hadis) sevilen kullardan olmak duasıyla cumanız kutsal olsun

* Nasıl yaşarsan o kadar ölürsün. Pek bir yaşaki Rabbim, kulum senden razıyım desin. Selamlama ve Dua ile Uğurlu Cumalar.

* Bugün bayram olsun Hüzünler dönüşsün sevince. Rabbim yaralarımızı sarsın Rauf adıyla Kalbimizdeki marazları gidersin Şafi namıyla Cumanız mübarek olsun!…

* Ne yaprağınız kurusun ne gülünüz solsun her tuttuğunuz altın olsun avuçlarınız semada dudaklarınız duada olsun her lahza ve her günki dualarınız kabul olsun Cumanız Kutsal Olsun.

* Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun. saadetler hepimizin olsun. ne kurulan bağlar bozulsun, nede dostlar unutulsun. cumanız mübarek olsun.

* Yükü sevgi, özü hürmet, gücü uzlaşma, süsü haz olan mübarek dinimizin seçtiği haftanın özel günü olan cumanızı kutlarım

* Cumamız mübarek dualarımız ve töbelerimiz kabul olsun. Selamların en güzeli sizlerin üzerine olsun

* Önce yollar uzanır hakka yürümek için, tomurcuklar güller açar onu bakmak için, dua eden biri var senin için. sende dua et ALLAH için. cumanız kutsal olsun.

RESİMLİ CUMA MESAJLARI

 

Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir