banner

Game Of Thrones Anahtarlık Modelleri Epsilon Lisans’da

Westeros dünyası, üzerinden birbirinden korkunç, esrarengiz yaratıklar barındıran, kışın yüzyıllar boyu sürebildiği acımasız topraklardır. Bölgeleri çeşitlilik gösteren Westeros’un hanedanlıklarını ayrı ayrı soylular yönetmektedir. Hanedanlıkları yöneten bu soylu Lordlar, her ne kadar Westeros’un demir tahtıda ve hükümdarı olan Kral Robert’e bağlı olsalar da, her aralarında çetin bir mücadele halindedirler. Tabii birde, Dar Deniz’in kenarında Westeros hükümdarı Kral Robert’e ait olmayan Essos toprakları vardır.

Bu Fantastik Kurguda yer alan hanedanlıklar ise şöyledir. Arryn’ler, Baratheon’lar, Greyjoy’lar, Lannister’lar, Martell’ler, Stark’lar, Targaryen’ler, Tully’lar, Tyrell’ler. Daha önce hiçbir yerde görmediğiniz, duymadığınız ve okumadığınız kadar sürükleyici, bir o kadar macera dolu. George R. R. Martin türünün sınırlarını zorladığı, Buz ve Ateşin’in şarkısı dünyanın dört bir yanından ki fantastik edebiyat okurlarını fazlasıyla memnun edecek bir kitap serisidir. Ayrıca Game Of Thrones adıyla HBO tarafından dizisi yayınlanmıştır.

Hem birbirleri arasındaki mücadele hem de bulundukları dünyanın acımasız şartlarıyla başa çıkmaya çalışanbu hanedanlıkların efsane kurgusundan sizler için özel olarak ürünler tasarlandı. Dünyayı kasıp kavuran, listeleri alt üst eden ve milyonlarca hayrana ulaşan Game Of Thrones, serisinin hayranları için, en özel anahtarlıkları sitemizde derledik. Game of Thrones hayranıysanız, sizler için özel olarak tasarlanan anahtarlık ve ürünlere göz atmanızı öneririz.

En özel tasarım Game Of Thrones anahtarlık modelleri sitemizde mevcuttur. Epsilon ayrıcalığı ile birbirinden güzel anahtarlık seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. En özel fiyatlar ile en güzel Game Of Thrones anahtarlıklar Epsilon Lisans adresinden alabilirsiniz.

Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir