banner

Hande Kazanova’dan günlük burç yorumları (06 Ekim 2017)

Gündem

AY BİZE NELER FISILDIYOR? 

BUGÜN Ay, Koç burcunda dolaşıyor. Baş ağrıları, migren, sinüs veya beyne kan hücumu bugünlerde etkili olabilir. Beslenmede protein günleri olduğundan, protein ağırlıklı beslenmek vücudumuzun ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Duyularımız ve duygularımız fazlasıyla hassas olacak. böylece kendimizi tedirgin ve gergin hissedebiliriz. Yaşayacağımız olaylara tepki vermeden önce sakince düşünüp empati yapmaya itina göstermeliyiz.

KOÇ JURNAL BURÇ YORUMU

Özel ilişkilerinizde dengeyi oturtmaya çalışacaksınız. Başka insanları düşünme zorunluluğu üzerinizde gerginliklere neden olabilir. Bazı iş ilişkilerinizi çok zorlamamalısınız. 

BOĞA JURNAL BURÇ YORUMU

Bugün, meslek alanlarınızdaki koşullara karşı anlık tavırlarınız devrede olacak. Jurnal işleriniz ve sosyal çevreniz arasında ahenk sağlamanız birazcık güç görünüyor. 

İKİZLER JURNAL BURÇ YORUMU

Hareketli ortamlar, özel yaşantınızı ihmal etmenize neden olabilir. Arkadaşlarınıza karşı anlayışı elden bırakmayın. Kariyerinizin gereklilikleri üzerinizde gerginlik oluşturabilir. 

YENGEÇ JURNAL BURÇ YORUMU

Bugün göz önünde olacağınız ortamlarda ailenizi dikkate almak istemeyebilirsiniz. Başka insanlara göstereceğiniz takviye ve kavrayış, üzerinizde gerginlik yaratabilir. 

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayatın elle tutulur ve fiziksel olaylarına hedefe kilitlenmek size baskı gelebilir. Kendi işlerinizin haricen başka insanların işleriyle uğraşabilirsiniz. Özgürlüğünüz kayda değer olacak. 

BAŞAK JURNAL BURÇ YORUMU

Özel hayatınızda fedakârlıklarınız ve karşı tarafı çok düşünmeniz, bir takım planlarınızı hayata geçirirken sizi zorlayabilir. Kararsızlıklarınızı bir an önce geride bırakmalısınız. 

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Günlük hayatınızın ritmindeki birçok konu bugün kuytu hareket etmenize engel olabilir. Sağlığınıza gereken özeni göstermelisiniz. Bir Takım düşünceler sadece teoride kalmamalı. 

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Günlük işlerinizin düzeni sizi yorabilir, koşturmalarınız özel yaşantınızı etkileyebilir. Birdenbire artı insanı memnun etmeye çalışmayın. Fikirlerinizi ifade ederken stresli olabilirsiniz. 

YAY JURNAL BURÇ YORUMU

Çevrenizi ve sanatsal meslek alanlarınızı bir arada tutmak için uğraş harcamanız gerekebilir. Ailenizde size ihtiyacı olan kişiler bugün üzerinizde gereksiz bir zorlama oluşturabilirler. 

OĞLAK JURNAL BURÇ YORUMU

Aile hayatınızda kendinizi daha hür ve bireysel hissetmek istiyorsunuz. İşlerinizde yeteri dek idarecisiniz. Bir Takım fikirlerinizin gerçeklerle örtüşmediğini görebilirsiniz. 

KOVA JURNAL BURÇ YORUMU 

İşlerinizin ritmi artarken yakın çevrenizde bulunan insanlara karşısında sabırsız ve sıkılgan olabilirsiniz. Parasal konularda stresli ve gergin etkileri bugün bir kenara bırakın. 

BALIK JURNAL BURÇ YORUMU

Kendi paranıza odaklanmak, parasal işlerde bulunmak anlık tepkileri kolaylaştırabilir. Kendinize karşın yol almak isterken, kararsızlıklarınıza uyarı edin. 

 

HANDE KAZANOVA/ MAGAZİN

Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir