banner

Hande Kazanova’dan günlük burç yorumları (10 Eylül 2017)

Hande Kazanova'dan günlük burç yorumları (10 Eylül 2017)

BAŞIMIZA NELER GELECEK?

BUGÜN iletişim gezegeni Merkür, Başak burcuna geçecek. Bu dönemde iletişimimizde her zamankinden daha pratik, eleştirel ve becerikli olacağız. Merkür, Başak burcunda daha akıcı, pratik ve üretken çalışır. Sorunlara çözüm üretmek, hizmet etmek ve düşündüklerimizi pratiğe dökmek için yerinde zamanlardayız. 

KOÇ JURNAL BURÇ YORUMU

Merkür, 2 hafta her tarafında iş ve hizmet alanlarınızdaki görüşmelerinizi hızlandıracak. Kariyeriniz konusunda zorlandığınız alanlar varsa becerilerinizi geliştirebilir, etkili iletişiminizle hoş işler çıkarabilirsiniz. 

BOĞA JURNAL BURÇ YORUMU

Aşk hayatınızda duygularınızı dile getirebilir, sorunlarınız varsa zorlanmadan çözüm bulabilirsiniz. 2 hafta boyunca sanata, spora ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde pratik yönlerinizi ortaya koyacaksınız. 

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ev ve aile evinizde hareket etmeye başlayan Merkür, evinizle ilgili sorunlar ve konularda çözümsel yaklaşımlar geliştirmenizi sağlayacak. Aile büyüklerinizle olan iletişiminiz bu 2 hafta baştan başa hızlanacak. 

YENGEÇ JURNAL BURÇ YORUMU

Pazarlama, satmak, reklam, yayın, teknoloji, öğrenim ve iletişim alanlarınızda sıcacık hareket edeceksiniz. Akrabalarınız veya komşularınızla kuvvetli iletişim kurabilir, varsa onların sorunlarına çözüm getirebilirsiniz. 

ASLAN JURNAL BURÇ YORUMU

Maddesel açıdan zorlandığınız konular üzerine kafa patlatabilir veya becerilerinizi ortaya koyarak çözüm bulabilirsiniz. Eğer ticaretle uğraşıyorsanız, bu 2 haftalık dönemden olumlu şekilde etkileneceğinizi bilmelisiniz. 

BAŞAK JURNAL BURÇ YORUMU

Önümüzdeki 2 hafta baştan başa, Merkür sizin bireysel alanınızda dolaşacak. Manâlı görüşmeler ve anlaşmalar gündeme gelebilir. İfadeniz rahatlayacak. Planlarınızı dillendirebilir ve rahatlıkla harekete geçebilirsiniz. 

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Manâlı planlarınız varsa 2 hafta baştan başa harekete geçmeyin çünkü Merkür kadersel alanınızda hareket etmeye başlıyor. Geçmişi anmak hızlanabilir. Bu dönemde arkanızdan konuşan insanların sayısı artabilir. 

AKREP JURNAL BURÇ YORUMU

Merkür, sizin sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde ilerlemeye başlıyor. Organizasyona yönelik işlerinizde, sosyal ortamlarda, davetlerde ve grupsal çalışmalarda yeteneklerinizi ve becerilerinizi sergileyeceksiniz. 

YAY JURNAL BURÇ YORUMU

Kariyer evinizde ilerlemeye başlayan Merkür, 15 gün boyunca bu alandaki görüşmelerinizi hızlandıracak. Kendinizi bakımlı ifade edecek, sorunlar karşı çözümler bulacaksınız. Yeni projeler devreye girebilir. 

OĞLAK JURNAL BURÇ YORUMU

Medya, yabancı ortaklı işler, yolculuk, eğitim, ticaret ve hukuk alanlarınızda ilerlemeye başlayan Merkür, bu alanlardaki iletişiminizi hızlandıracak. Fazla manâlı iş görüşmeleri ve konuşmaları gündeme gelebilir.

 

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Harcamalar evinizde hareket etmeye başlayan Merkür, ortaklaşa para konularında kafanızın çözüme karşın çalışmasına neden olacak. Kredi ya da borç almak istiyorsanız, bugünden daha sonra harekete geçebilirsiniz. 

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Merkür, ilişkileriniz ve özel yaşamınızdaki iletişiminizin 2 hafta boyunca faal olacağının altını çiziyor. Yaşadığınız ilişkide, evliliğinizde veya ortaklığınızda problemleriniz varsa, çözüm bulmak için yola koyulabilirsiniz. 

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; sağlıklı, marifetli, zeki ve reformcu bir insansınız. Cazibeniz fazla yüksek, bu sayede girdiğiniz her ortamda hiç zorlanmadan çevrenizdeki insanların dikkatini çekiyorsunuz. Aldığınız sorumlulukları yerine getirmeyi seviyorsunuz, bu da çevrenizin bilhassa de sizinle meslek yapan insanların güvenini kazanmanızı kolaylaştırıyor. Arzularınızı zaman zaman denetleme etmeniz ve hedeflerinize doğru yol alırken heyecanınızı azıcık dinginlemeniz gerekebilir. Bu sene, hissi alanlarda fazla rahatsınız. Olaylara artı eleştirel yaklaşmaktan kaçınmalısınız.

HANDE KAZANOVA/ MAGAZİN

Haber Kategorisi:
Genel

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir