banner

Hande Kazanova’dan günlük burç yorumları (20 Eylül 2017)

Hande Kazanova'dan günlük burç yorumları (20 Eylül 2017)

BAŞIMIZA NELER GELECEK? 

BAŞAK burcunda oluşan yeniay, meslek, hizmet ve sağlık durumu alanlarımızdaki olayları hızlandırabilir. Devrede olan Merkür- Neptün karşıt açısıyla aldanmalara açık olacağız. Manâlı görüşmelerden kaçınalım. Düşüncelerimiz net olmayacağından detaylar isteyen işlerde bezginlik oluşabilir. Hem Venüs, Başak burcuna geçiyor. 3 hafta baştan başa ilişkilerimizde eleştirel, akla yatkın ve pratik davranabiliriz. Duygularımızı uymak ve karşı tarafa uygulamak kolay olmayabilir. 

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yeniay, iş hayatınızdaki yeni kararlarınızı uygulamanız için sizi harekete geçirecek. Kafanızı karıştıran durumlar oluşabilir. Karşınıza gelen seçenekleri içten ve net bir şekilde ele almalısınız. 

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınız ya da çocuğunuzla ilgili manâlı kararları yeniay zamanı hayata geçirebilirsiniz. Söylenilenlerle yapılanlar birbirini tutmayabilir. Aldanmalara, aldatılmalara açık bir dönemdesiniz. 

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ev ve aile alanlarınızda bir yeniay yaşayacaksınız. Dağıtıcı, yanıltıcı, değişken etkilerle yeniliklere imza atarken karşınıza bazı sıkıntılar gelebilir. Yeniliklere kalkışırken kafa karışıklığına uyarı edin. 

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Satmak, reklam, pazarlama, ulaşım ve öğrenim alanlarınızda önemli adımlar devrede olabilir ama koşulların netliğinden belirli olmalısınız. Yakın çevrenizdeki aldatıcı durumlara dikkat edin. 

ASLAN JURNAL BURÇ YORUMU

Yeniay, somut konularda atılacak yeni adımlar için sizi harekete geçirebilir ama aldatıcı etkiler sebebiyle mali konularda tedbirli olmalısınız. Bir Takım koşulların net olmaması sizi zorlayabilir. 

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Önemli bir yeniay içindesiniz. İlişkinizde yaşadığınız sorunlar size yeni kararlar aldırabilir. Kayda Değer kararlar almaya yatkınsınız ama özel hayatınızdaki yanıltıcı durumlar kafanızı karıştırabilir. 

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Manâlı adımlarınız için desteklenmeyeceksiniz. Bu yüzden diğer burçların aksine bu dönemde manâlı girişimlerden kaçınmalısınız. Geri plandan yürüteceğiniz işlerinizin üstüne eğilmelisiniz. 

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yeniay, sosyal ortamlarınızı hareketlendirecek. Bu alanda manâlı adımlar atabilirsiniz fakat beklentiniz çok büyük olmamalı. Bu dönemde özel hayatınızdaki insandan kolay etkileneceksiniz. 

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kariyerinizde ve işlerinizde manâlı adımlar atabileceksiniz. Karşınıza bazı fırsatlar çıkabilir. Bu fırsatlara gereğinden fazla kasıt yüklememeye çalışın. Bu dönemde yanılgılara fazlasıyla açık olabilirsiniz. 

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yeniay, yabancılarla yapılacak olan işler, yolculuk, eğitim, medya, ticaret ve hukuk alanlarınızda yeni girişimleri karşınıza getirecek. Karmaşık etkiler sizi yanıltabilir, itinalı olmalısınız. 

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kayda Değer kararlar almak isteyebilirsiniz fakat maalesef gözden kaçıracağınız detaylar ileride can sıkıntısı yaratabilir. Bedensel konularda net olun, gözünüzü dört açın, adımlarınızı çok dikkatli atın.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yeniay, ilişki adımlarınızı ve kararlarınızı hızlandırabilir. Bu kararları alırken kafanızın netliğinden muhakkak olun. Benzer şart ortaklaşa işleriniz ya da taşınma kararlarınız için de geçerli olacak. 

 

HANDE KAZANOVA/ MAGAZİN

Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir