banner

Hande Kazanova’dan günlük burç yorumları (26 Ekim 2017)

Hande Kazanova'dan günlük burç yorumları (26 Ekim 2017)

AY BİZE NELER FISILDIYOR?

BUGÜN gökyüzünde oluşacak Güneş-Jüpiter kavuşumuyla sezgilerimiz enerjik çalışacak. Derine inmek istediğimiz konularda, ortak paylaşımlarda ya da ortaklı mali işlerimizde aradığımız şanslar ve fırsatlarla karşılaşabiliriz. Kendimizi her zamankinden daha mutlu ve iyimser hissedebiliriz lakin bir takım kararsızlıklarımız adım atmamızı zorlaştırabilir. Bu dönemde karşımıza çıkacak olan fırsatları çok iyi değerlendirmemiz gerekiyor. Bazı kararsızlıklarımız daha sonra üzülmemize yol açabilir. 

KOÇ JURNAL BURÇ YORUMU

Haftanın en şanslı günündesiniz. Müşterek parasal işlerinizde fırsatlar ayağınıza gelebilir. Kararsızlıklarınızla bu fırsatları kaçırabilirsiniz, itinalı olun! Şansınızı kullanmalısınız. 

BOĞA JURNAL BURÇ YORUMU

Özel hayatınızda kendinizi şanslı göreceksiniz. İlişkinizi bir üst seviyeye nakliye, popülerliğinizin artması gibi etkiler devrede olacak. Müşterek işlerinizde de uğurlu olabilirsiniz. 

İKİZLER JURNAL BURÇ YORUMU

Meslek ve hizmet alanlarınızda sizi mutlu edecek önemli bir fırsat karşınıza gelebilir. Yapacağınız işlerde kendinizi uğurlu görebilir, günlük hayatınızın ritminin arttığını görebilirsiniz. 

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Özel hayatınızda bir öneri alabilir ya da siz teklifte bulunabilirsiniz. Çocukla ilgili oluşumlar sizi keyiflendirebilir. Şansınızın yüksek olması riskli işlerde yüzünüzü güldürebilir. 

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ailenizde keyfiniz yüksek olabilir. Yakın çevrenizi işin içine alacak konularda seri hareket etmeye itina gösterin. Bir emlak alım-satımı ya da evle ilgili bir kısmet ayağınıza gelebilir. 

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yakın çevrenizle olan bağlantılarınızda uğurlu olacaksınız. Karşınıza çıkacak fırsatları değerlendirin. Fiziki yönden kesin olmayan adımlar atmamaya özen göstermelisiniz. 

TERAZİ JURNAL BURÇ YORUMU

Maddesel konularda fırsatlar ve şanslar ayağınıza gelebilir. Bu alanlarda rahatlama etkisine sahipsiniz ama kararsızlığınızı kontrol etmeye çalışın. Çok harcama yapmayın. 

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Parasal konularda güzel bir şans veya fırsat ayağınıza gelebilir. Kendinizi mutlu hissedebilirsiniz. Hâlâ birtakım kararsızlıklarınız var, karşınıza gelecek olan fırsatları değerlendirin. 

YAY JURNAL BURÇ YORUMU

Geri plandan yürütülen işlerinizde öbür şanslarla karşılaşabilirsiniz. Manâlı işlerinizde planlar yerine getirmek sizi mutlu edebilir. Spiritüel konulara fazlasıyla ilgi duyabilirsiniz. 

OĞLAK JURNAL BURÇ YORUMU

Sosyal ortamlarınızda ve dost çevrenizde çok güzel baht ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bugün, müşterek mali konularda da umulmadık şanslar karşınıza gelebilir. 

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kariyerinizde fazla çekici ve önemli bir öneri alabilirsiniz. İşinizi büyütebilir veya sahip olduklarınız, yapacaklarınız konusunda kendinizi uğurlu ve minnet batmış hissedebilirsiniz. 

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Öbür bir meslek fırsatı sizi fazla mutlu edebilir. Öbür kültürlerin ve eğitimlerin sizi etkilediğini görebilirsiniz. Dış ortamlarda seçenekleriniz yüksek olacak, tercihlerinizi iyi yapmalısınız. 

HANDE KAZANOVA/ MAGAZİN

Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir