banner

Hande Kazanova’dan günlük burç yorumları (27 Ağustos 2017)

Hande Kazanova'dan günlük burç yorumları (27 Ağustos 2017)

BAŞIMIZA NELER GELECEK?

Bu pazar günü devreye giren Jüpiter-Satürn olumlu açısıyla birlikte sorumlu davrandığınız, sınırlarınızı iyi belirlediğiniz birtakım konularda güzel bazı şanslar yakalayabilirsiniz. Bu aralarda karşınıza gelmesi muhtemel önemli bazı açılımlar ve yeni iş fırsatlarının uzun vadeli olduğunu görmek sizi oldukça mutlu edebilir. Bu dönemde sabırla düşünerek atılacak rasyonel adımlar size başarının kapılarını açabilir. 

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün özel hayatınızda kayda değer birtakım çözümler ve işler karşınıza gelebilir. Attığınız adımlarda çevrenizdekiler kadar dürüst bir şekilde desteklendiğinizi bilmelisiniz. Ortak para mevzularına eğilebilir, vaktinizi gizemli konulara harcayabilirsiniz. 

BOĞA JURNAL BURÇ YORUMU

Bu pazar meslek ve aşk hayatınızda birtakım olumlu adımlar atabilirsiniz. Özellikle özel hayatınızda kolay sinirlenmelere açık olsanız bile, topluluk yerlerde ve sosyal ortamlarda kendinizi çok daha dar bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. 

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Özel alanlarınızda sizi destekleyen planlar ve adımlar tatmin duygunuzu büyük ölçüde artırabilir. Yapılması gereken işlerinize yoğun biçimde odaklanacak, yakın çevrenizin birtakım işleriyle haşır neşir almak durumunda kalacaksınız. 

YENGEÇ JURNAL BURÇ YORUMU

Bugün yerine getirdiğiniz sorumluluklar aile hayatınızda size kendinizi epeyce iyi hissettirecek. Aşk hayatınıza ve eğlenceli bir takım konulara yapacağınız umulmadık harcamalara karşısında vereceğiniz tepkileri iyi teftiş etmeye çalışın. 

ASLAN JURNAL BURÇ YORUMU

Aile ve konut hayatınızda bugün yaşanacak birtakım olaylar sizi süratli hareket etmeye sevk edebilir. Duygu zenginliğinizin son dönemde hayli yüksek olması sevdiklerinize karşısında daha korumacı ve güven vermeye yönelik bir yaklaşım sergilemenize sebep olabilir. 

BAŞAK JURNAL BURÇ YORUMU

Aile içindeki birtakım sorumluluklarınız mali konularla destekleniyor. İletişime dayalı işlerinizde kendinizi serbest biçimde ortaya koyabilirsiniz. Özel alanlarınızda duygusal olarak sevdiğinizle anlaşmaya, desteğe ihtiyacınız olabilir. 

TERAZİ JURNAL BURÇ YORUMU

Büyük planlarınızın planladığınız gibi işlediğini görmek sizi oldukça mutlu edebilir. Hayatla ilgili manâlı birtakım adımlarınızda daimi ve uzun vadeli işleriniz devreye girecek. Mali konularda ve özellikle ödemelerde ne yapılması gerektiğini bileceksiniz. 

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bireysel görüşleriniz ve duygusal yönleriniz bugün gitgide artarak önem kazanırken, sevdiğiniz insanlardan hayatınızı geliştirecek birtakım güzel adımlar karşınıza gelebilir. Sevildiğinizin ve sayıldığınızın farkına varmalı ve bunun kıymetini bilmeye alışmalısınız. 

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayatınız namına üstlendiğiniz birtakım sorumlulukları, sosyal çevrenizdeki insanları da işin içine katmak suretiyle daha kalıcı bir noktalara taşımanız kaçınılmaz. Bundan sonra sadece birkaç gün baştan başa olayları gözünüzde fazla büyütmeyin. 

OĞLAK JURNAL BURÇ YORUMU

Uzun vadeli planlarınızda bu dönemde hayat sizi destekleyecek. Kariyerinizdeki birtakım hoş oluşumların gelecek namına çok daha iyi bir noktaya taşındığını göreceksiniz. Sosyal çevrenizdeki insanların bu ilerlemede etkisi büyük olabilir.

 KOVA JURNAL BURÇ YORUMU

Bu pazar günü tasdik almak istediğiniz birtakım işlerinizde ve geleceğinizle ilgili bazı konularda desteklendiğinizi göreceksiniz. Geleceğinize yönelik işlerinizde uzun vadeli adımlar atabilirsiniz. Göz önünde olacağınız ortamlarda şansınız yüksek.

 

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu pazar hayatınızla ilgili birtakım yeni kararları devreye sokacak, meslek hayatınızda nasıl davranmanız gerektiğine dair önünüzdeki dönemi düzenleyip planlar yapacaksınız. Öğrenmeye olan hevesiniz sizi büyük ve farklı insanlara danışmaya götürebilir. 

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız, edebiyat, sanat, müzik alanları ilginizi çekiyor ve mesleğiniz bu alanlar üstüne olmalı. Yakın çevre ilişkileriniz ve sosyal becerileriniz fazla adaleli. Yeteneklerinizi iyi kullanmayı daha iyi öğrenmeli, kendinize olan güveninizi arttırmalısınız. Özgüveninizi sosyal ortamlarda sergilemekten çekinmeyeceğiniz bu dönemi fırsata çevirmelisiniz. İletişime dayalı işleriniz ağırlık kazanacak. Şehvetli anlamda desteklenmeye ihtiyacınız olabilir. Yakın çevrenizle, dostlarınızla ve meslek arkadaşlarınızla ilişkilerinizi yüksek tutacağınız bu sene, hayatınızı düzenleyip, yeni adımlara yer açacaksınız. Yaşamsal kararlar almadan önce uzun vakit düşünüp danışmanızda fayda var.

HANDE KAZANOVA/ MAGAZİN

Haber Kategorisi:
Genel

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir