banner

Mehmet Demirkol, Gençlerbirliği maçını değerlendirdi.

Mehmet Demirkol, Gençlerbirliği maçını değerlendirdi.
Demirkol'dan Kocaman'a...

”ORTA SAHA OYUNCULARI İNİSİYATİF ALMALI”

Mehmet Demirkol, Fenerbahçe’nin Gençlerbirliği karşısında aldığı galibiyeti değerlendirdi…

Demirkol'dan Kocaman'a...

Taraftar hakemden şikayet eder. Haklı ya da haksız. Özellikle Türkiye’de hakem üstüne konuşmak bir tür taraftar motivasyonudur. Normaldir. Bu tartışma daha hakemin kim olduğu açıklandığı anda başlar. itirazı olmak manasızdır. Fakat b ütün transfer gücünü, hücumu tekrar inşa etmeye adamış bir büyük takımın 75 dakikada tek isabetli şutu varsa sorun ufak değildir. 

Demirkol'dan Kocaman'a...

Karşı Taraf en düşük senin değin problemli bir Anadolu takımıysa ve 42. dakikadan itibaren 1 birey yetersiz oynuyorsa başlıca konu hakem değildir. Taraftar konuşur. Bu anlaşılır. Oysa futbolcu, yorumcu, muhabir, idareci, teknik adam ilk olarak hakemden bahsediyorsa gerçekten durumdan davacı değildir.

Demirkol'dan Kocaman'a...

 Amacı hataları örtmektir.Fenerbahçe, Soldado ve Giuliano da kadroya girmiş olmasına karşın hiç bir şey oynamıyor. Gerçek olan budur. Eğer 2-1 öndeyseniz ve muhalif zaten fena durumdaysa, bir birey eksikse, kaleciniz aut atışlarını ileri uzun vuruyorsa, taahhüt edilen pas oyunu da hikayedir. 

Demirkol'dan Kocaman'a...

Bunun temel sebebi Fenerbahçe orta sahasının futbolu bırakmış olması. Ozan’ın attığı gol onun namına sevindirici fakat Fenerbahçe’nin bu durumdaki ve yetkisiz rakibine aleyhinde toplam 3 şutla ve 1 pozisyonla bitirmiş olması da Ozan’ın bir parçası olduğu orta sahanın başlıca sorun olduğunu gösteriyor.

Demirkol'dan Kocaman'a...

”POZİSYON PENALTI MI? NE ÖNEMİ VAR, FAUL BAŞKA YERDE”

Fenerbahçe orta sahasını düzeltmediği ve çevre oyuncular üzerinden değer biçme yaptığı sürece sorun çözülmeyecek. Hatta büyüyecek. Fenerbahçe dün kazandı fakat 3 haftanın en fena oyununu dün oynadı. Peki pozisyon penaltı mı? Ne önemi var başlıca faul başka yerde. 

Demirkol'dan Kocaman'a...

”BU YAPTIĞINI BAŞKA ÜLKEDE YAPSA ADAMI KESERLER”

Fenerbahçe’nin başında olmak ne çağırmak bilmiyorlar. Fenerbahçe’nin teknik direktörü elde etmek bazı kesimler için Türkiye’nin başbakanı olmak gibidir. Vardar maçı sonrası çıkıp, ”Benim söyleyecek bir şeyim yok” demesi skandal. Şu yaptığını İngiltere’de yapsa adamı yatırıp keserler!

Demirkol'dan Kocaman'a...

İspanya’da yapsan çalıştırmazlar bir daha… Fenerbahçeliler ‘olmuyor’ diyor. Bunun için Kocaman’ın çıkıp bir şeyler demesi gerekli. Gemi batıyor ama kaptan açıklama yapmıyor. 

Demirkol'dan Kocaman'a...

Fenerbahçe’de futbolcular topu ayağından atıyor. Kimse tehlike almıyor. Top ayağındayken meslek yapan futbolculara hemencecik pas atıyorlar. O isimler de zaten emin.

Demirkol'dan Kocaman'a...

Ver Valbuena’ya ver Aatıf’a! Artık oyuncuların bu psikolojiyi üzerinden atıp inisiyatif alması gerekiyor. Yahut olmaz! Ozan Tufan, bugünkü yağ oranı ile antrenmana dahil çıkarılmaması gerekli. Bunu yapmazsan olmaz. Bakın Simeone’ye, Arda’ya Emre’ye neler yaptı bu konuda…

Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir