banner

Son dakika: Filiz Aker Vatan Şaşmaz’ı vuran silahı hediye kutusunda mı soktu?

Son dakika: Filiz Aker Vatan Şaşmaz'ı vuran silahı hediye kutusunda mı soktu?

Şaşmaz’ın 21 Ağustos 2017 günü de otele geldiğine yönelik iddialarla ilgili araştırma yapan polis, geriye dönük güvenlik kamerası incelemesinde bu iddiaya ilişkin bir bulguya ulaşamamıştı.

Aker’in, taşıma yok bulundurma ruhsatına sahip olduğu tabancayı “otel görevlilerinin iyi niyetini suiistimal ederek içeri soktuğu polis göre değerlendiriliyor.”

Otel görevlilerinin 1.5 aydır otelde kalan Aker’i tanımaları nedeniyle x-ray cihazından geçişlerinde arama yapmadıkları öne sürüldü.

TELEFONU KİM KAPADI

Aker ve Şaşmaz’ın odada bulunan cep telefonlarının ikisinin de kapalı olduğu ve polisin bunları açılmak için çalışmaları sürdürdüğü de belirtiliyor. Şaşmaz’ın telefonunun kendisi kadar mı yahut Aker kadar mı kapatıldığı hemen şimdi netleşmedi.

Ağabeyi Sümer Bayer, Filiz Aker’in bugünkü cenazesinde acayip direktifler yapmıştı.

Bayer, “Bir veda mektubu bıraktı. Bunları bunları unutma diye. Mektubu okuduktan sonra yak dedi. Evde banyoda okudum. Sonradan da yaktım ve sifonu çektim. Benim hafızamda belirli kaldı. Şu bilinsin ama bu iş böyle bitmeyecek. Son konuştukları 3 dakikaya kimse vakıf değil. Allah’tan başka. O son 3 dakikada ne oldu Filiz onu öldürme şeyine nasıl geldi bilmiyorum” demişti.

Haber Etiketleri:
· · · · · · · · · ·
Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir