banner

Su Kaçağı Tamiri

Su kaçağı Ofislerinizde,Evlerinizde,Vilanızda,Yazlıgınızda ve İşyerlerinizde su tesisatı borularınızda ortaya gelen cürüme,paslanma ve arızalanma, yanlış,kalitesiz sarfedilen su tesisat malzemelerinin seneler içersinde deforme olması gibi çeşitli hallerde ortayan gelen su tesisatı arızalarına denir. Su Kaçağı Tamiri Ygn Tesisat firmamız, kırmadan,yıkmadan ve dökmeden cihazlarla su kaçaklarını basitçe belirleme eder, İstanbul başta olmak üzere,Adana,Edirne, Bursa ve Türkiye’nin çoğu ilinde şubelerimiz bulunmaktadır..

Su Kaçağı Firması
Üst Kattan Su Kaçağı Oluyorsa Ne Yapılır ?

İlk evvelce üst kattaki komşunuzu ile acil etkileşim kurmanız gerekir. Komşunuza evindeki ya da bulundugu binadaki su vanalarını acil kapatması gerekliliğini söyleyin, tavandan yada diger kısımlardan damlayan su amacıyla yapılması gereken ilk evvelcelik suyun akmasını kesmektir, komşunuz netlikle su vanasını netlikle kapatması gerekecektir.

Su kaçağı Tespiti İçin Sonra ki Aşama Nedir ?

Su Kaçağının yerinin bulunması amacıyla su kaçak belirleme çalışması netlikle yapılmalıdır. Ygn tesisat su kaçağı belirlenmesi ve su kaçağı bulmak amacıyla profesyonel son teknolojik cihazlar kullanır. Kullanılan Bu cihazlar hiç bir şekilde etrafa zarar vermez ve gürültü çıkarmaz, kırmadan yıkmadan ve dökmeden su kaçağı belirlenmesi yapılır.

su kaçağı belirlenmesi
su kaçağı belirlenmesi
Su Kaçağı Tespiti İçin Kullanılan Cihazlar Nelerdir ?

Kameralı ve dinlemeli cihazları ile, su tesisatınızdaki bütün hatlar ayrıntılı bir şekilde denetim edilir, su kaçağı şayet temiz su tesisatında ise dinleme cihazları ile arızalı bölge derhal belirleme edilir.
Su kaçağı şayet atık su borularında ortaya geliyor ise, kameralı cihazla su tesisat boruları görüntülenerek su kaçağının bulundugu yer görüntülenerek derhal bulunur.

Su Kaçağı Tespiti Esnasında Bir Tadilat Oluyormu ?

Kaçak su tamiri Tespiti çalışmasında son teknolojik cihazlarımız yardımıyla kırmadan, dökmeden,yıkmadan, hem de gürültü bile yapmadan, kısa sürede su kaçağının yeri belirleme edilir ve bulunur. Haftanın yedigi günü ve her saati su kaçağı belirlenmesi çalışması yaptırabilirsiniz.Su kaçağı belirlenmesi çalışmasında tamir,onarım türü bir prosedür yapılmaz.

Su Kaçak Tespiti – Su Kaçak Bulma
Su Kaçak Tespiti : Su kaçağı sorunları prosedüriş senelerde bulunduğu gibi bu dönemde de bireylerin kafasını ağrıtıyor. Evlerde yaşanan su kaçaklarında şahıslar bu sorunları net biçimde ve kısa bir sürede halledebilecek olan şahıslarla çalışmak istiyorlar. Geçmiş dönemde bu prosedürlere tesisatçılar bakıyordu. Bu şahıslar evlerinize gelerek tahmini olarak su kaçağı belirlenmesi yapıyor ve ardından banyo ya da tuvaletlerinizi kırmaya başlıyordu. Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle beraber bundan sonra bu yöntemler ortadan kalktı. Ancak hala bu yöntemleri kullanan tesisatçılar da var. Ancak şahıslar su kaçağı sorunlarında bu şahıslarla çalışmayı tercih etmiyor. Hem zamandan hem de parasal açıdan çok avantajsız bir hizmet yayınlayan bu şahıslar git gide azalıyor.

Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir