banner

Ümraniye’de ilkokulda servisçilerin silahlı kavgası

Ümraniye'de ilkokulda servisçilerin silahlı kavgası

Ümraniye’de yer alan Fatih İlkokulu bahçesinde öğrenci servisi firmalarının sahipleri arasında çıkan silahlı kavgada 3 kişi yaralandı.

DHA’nın haberine göre durum,  saat 11.30 sıralarında meydana geldi. Öğrenci servisi firması sahipleri okul bahçesinde öğrenci kaydı aldığı esnasında tartışma yaşadı. Ağız Dalaşı kısa sürede silahlı kavgaya dönüştü. Olayda iki firmadan toplam 3 kişi yaralandı. İhbar üstüne durum yerine fazla sayıda polis ve sağlık durumu ekibi sevk edildi. Yaralılar ambulanslar ile çevre hastanelere götürülerek çare altına alındılar.

BÜYÜK DEHŞET YAŞANDI

Kayıt için okula gelen veliler ve öğrenciler büyük nefret yaşadı. Okul yöneticileri bahçeye döküldü. Bir öğrenci sınavdayken silah seslerini duyduğunu söyledi. Bir diğer birey ise okulda silahlı kavga olduğunu evdeyken tabanca seslerini duyduğunu dile getirdi.

Olay Yeri Inceleme Ekipleri okul bahçesinde çalışma yaptı. Polis okulun sokağını trafiğe kapatırken, çevrede emniyet önlemi aldı. Polisin olayla ilgili incelemesi sürerken, mektep kaydı için gelen veliler geri çevrildi.

Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir