banner

Vatan Şaşmaz’ın eşi Yasemin Adalı Şaşmaz’dan ilk açıklama

Vatan Şaşmaz'ın eşi Yasemin Adalı Şaşmaz'dan ilk açıklama

Filiz Aker’in silahla vurarak öldürdüğü Vatan Yanılmaz’ın dört aylık gebe eşi Yasemin Adalı Şaşmaz’dan birincil açıklama geldi.

Vtaan Şaşmaz ile 2015 yılında evlenen ve 5 ay sonradan bir erkek bebek dünyaya getirecek olan Yasemin Adalı Şaşmaz, basın kuruluşlarına bir yorumlama yolladı.

Yasemin Adalı Şaşmaz’ın yazılı açıklaması şöyle:

“Sevgili eşim, bebeğimin babası, karakteri, güleryüzlülüğü, adamlığı, iyi kalpliliği, hiç bozmadığı çizgisiyle bütün Türkiye’nin ve hepinizin çok sevdiğini bildiğim; bir çoğunuzun mesai arkadaşlığı yaptığınız Vatan Yanılmaz’ın peşinde hepinizin benden bir tanımlama beklediğiniİn bilincindeyim.

Lüzum konunun hassasiyeti, gerek yaşadığım tarifsiz acı ve hissettiklerim dolayısıyla söyleyecek çok pozitif sözüm olamıyor malesef. Söyleyebileceğim ve bildiğim tek şey; en değerli varlığım eşim Vatan’ın, tekrar tekrar kalbimde, defalarca bizimle olacağıdır…

Ilk Olarak hepinize cenaze boyunca gösterdiğiniz anlayıştan dolayı fazla teşekkürler. Bundan sonraki dönemde de, ilk kez doğacak bebeğimiz, sonrasında ben, ailem, Safiye annem ve de Vatan’ın anısına olan saygınızdan ve sevginizden nedeniyle anlayışınızın devam etmesini diliyorum.

Yapılacak haberler ve yayınlanacak görüntülerin içerikleri ile ilgili zorunlu hassasiyetin gösterilmesindeki tutumunuzu devam ettirmeniz,asılsız haberlere, dedikodulara prim vermemeniz, bu baskı dönemde de bize verebileceğiniz en büyük destek olacaktır.”

Saygılarımla

Yasemin Muhakkak

VATAN YANILMAZ Yasemin Adalı Şaşmaz Filiz Aker

Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir