banner

Yusuf Şimşek oyuncularına ateş püskürdü!

Yusuf Şimşek oyuncularına ateş püskürdü!

TFF 1. Lig’in 4’üncü hafta randevusunda evinde Elazığspor’a 3-2 yenilen Denizlispor’un başarı hasreti sürerken teknik direktör Yusuf Şimşek, maçtan sonradan futbolcularına alev püskürdü.

Maçtan sonradan açıklamalarda yer alan teknik direktör Yusuf Yıldırım, “Hiç beklemediğim bir mağlubiyet aldık. Değil bozgun, beraberlik bile aklımın ucundan geçmiyordu” diyen Yusuf Yıldırım, herkesin giydiği formanın hakkını vermesi gerektiğini belirterek, “her zaman söylüyorum. Denizlispor büyük bir camiadır. Değeri, kaybedildiği süre anlaşılması mümkün. Umarım futbolcu kardeşlerim bunun anlamını kavrar. Taraftarlardan özür diliyorum” diye konuştu.

Kappel, Cenk ve Ziya’nın sakatlıkları yüzünden karşılaşmada oynayamadığını beliten Yusuf Yıldırım, futbolcularından fedakarlık beklediğini vurgularken, “En ufak bir darbeden daha sonra, (Ayağım ağrıyor çıkarın. Dizim ağrıyor çıkarın) gibi yakınmalarla karşılaşıyoruz. Artık bunlara izin vermeyeceğim” ifadesini kullandı.

Her şeye rağmen birincil yarıda iyi mücadele ettiklerini sözlerine ekleyen Yusuf Şimşek, 2’nci yarıda yedikleri gollere rağmen direnç göstermeye çalıştıklarını dile getirdi.

Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir